Restauracja Spiżarnia to skarbnica smaków położona w Ciężkowicko-Rożnowskim Parku Krajobrazowym w miejscowości Zborowice. Istniejemy od 2015 roku i cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Organizujemy przyjęcia, szkolenia, konferencje, a także wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Finezyjne połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala na ukazanie nowego wymiaru smaku. Pyszne i zdrowe potrawy są naszą wizytówką. W restauracji króluje kuchnia polska. Kosztując zupy, dania głównego powrócisz wspomnieniami do dzieciństwa. Menu Spiżarni obfituje w doskonale przygotowane potrawy staropolskie, do których należą: placki ziemniaczane, pierogi, czy też golonka z pieca. Poczuj delikatny aromat ulubionej potrawy na Twoim talerzu. Zasmakuj w pysznej pizzy wypiekanej w tradycyjnym piecu opalanym drewnem.

Prowadzenie restauracji to nasza pasja, każdą potrawę doprawiamy szczyptą miłości. Pragniemy, by każdy klient z radością powracał do Spiżarni. Zatrzymaj się w miejscu, które zapewni Ci komfort i swobodę. Gotujemy tradycyjnie i nowocześnie, łączymy smaki wykorzystując przy tym najlepsze regionalne produkty. W Spiżarni jest smak, różnorodność i prawdziwa jakość naturalnych produktów. Wciąż obmyślamy nowe kompozycje smakowe, tworzymy, smakujemy, podajemy. Dla właścicieli liczy się wygląd i smak potraw oraz zadowolenie klientów.

Serdecznie zapraszamy do Spiżarni.

Kontakt z nami

FHU WERONIKA RAFAŁ ZABIELNY
33-190 Ciężkowice, Zborowice 5B

tel. kom. +48 660 742 840
e-mail: restauracja@spizarniazborowice.pl

RESTAURACJA SPIŻARNIA

Zapraszamy od Poniedziałku do Niedzieli w godzinach:

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA   9:00 - 22:00
NIEDZIELA 11:00 - 22:00

Znajdź nas na Facebooku