Restauracja Spiżarnia to skarbnica smaków położona w Ciężkowicko-Rożnowskim Parku Krajobrazowym w miejscowości Zborowice. Istniejemy od 2015 roku i cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Organizujemy przyjęcia, szkolenia, konferencje, a także wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Finezyjne połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala na ukazanie nowego wymiaru smaku. Pyszne i zdrowe potrawy są naszą wizytówką. W restauracji króluje kuchnia polska. Kosztując zupy, dania głównego powrócisz wspomnieniami do dzieciństwa. Menu Spiżarni obfituje w doskonale przygotowane potrawy staropolskie, do których należą: placki ziemniaczane, pierogi, czy też golonka z pieca. Poczuj delikatny aromat ulubionej potrawy na Twoim talerzu. Zasmakuj w pysznej pizzy wypiekanej w tradycyjnym piecu opalanym drewnem.

Prowadzenie restauracji to nasza pasja, każdą potrawę doprawiamy szczyptą miłości. Pragniemy, by każdy klient z radością powracał do Spiżarni. Zatrzymaj się w miejscu, które zapewni Ci komfort i swobodę. Gotujemy tradycyjnie i nowocześnie, łączymy smaki wykorzystując przy tym najlepsze regionalne produkty. W Spiżarni jest smak, różnorodność i prawdziwa jakość naturalnych produktów. Wciąż obmyślamy nowe kompozycje smakowe, tworzymy, smakujemy, podajemy. Dla właścicieli liczy się wygląd i smak potraw oraz zadowolenie klientów.

Serdecznie zapraszamy do Spiżarni.

Kontakt z nami

FHU WERONIKA RAFAŁ ZABIELNY
33-190 Ciężkowice, Zborowice 5B

tel. kom. +48 660 742 840
e-mail: restauracja@spizarniazborowice.pl

RESTAURACJA SPIŻARNIA

Zapraszamy od Poniedziałku do Niedzieli w godzinach:

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA   9:00 - 22:00
NIEDZIELA 11:00 - 22:00

Znajdź nas na Facebooku


Regeneracja dpf filtrów filtra cząstek stałych philips led, bramy garażowe, alarmy, monitoring Dpf Audi, Bmw, Skoda, Volkswagen, VW, Ford, Seat, Fiat, Renault, Peugeot, Citroen dpf scr Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Gorlice, Krosno, Jasło, Rzeszów, Nowy Targ, Stary Sącz, Piwniczna, Zakopane LEDMI Reklama na telebimie ekranie led Dpf Master Flash | maszyna urządzenie do regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP i Katalizatorów